Güzel yaşama rehberi
Mücevher & Saat > Art Deco etkisi
Ününü logolu çantalarına borçlu olan Louis Vuitton’un sandık üretmek için kurulduğunu biliyor muydunuz? Markanın yaratıcısı Louis Vuitton, özenli işçiliğiyle kısa sürede sarayın sandıkçılığına kadar yükselmiş. Dikdörtgen valiz tasarlamaya başlaması ise kaderini değiştiren hareket olmuş.

Bugün geniş bir ürün portföyüne sahip olan Paris modaevi, ilk yüksek mücevher koleksiyonunu altı sene önce yarattı. Mücevherde yeni olsa da en yüksek kalitedeki değerli taşları cesur formlara sokmasıyla farklılaştı. Gwyneth Paltrow ve Emma Stone gibi ünlü isimlerin mücevher kutularına girmeyi başardı.

Acte V, bu yılki koleksiyonun adı. Art Deco ise ilham kaynağı. Birazdan koleksiyondan seçtiğim en çarpıcı parçaları göreceksiniz. Başrol, -hiç tartışmasız- ucunda 87.92 karat opal sallanan gerdanlık. Bakması bile heyecan verici. Takması paha biçilemez.Etiketler: Gustology,Louis Vuitton Jewellery,Louis Vuitton Acte V

Bir Yorum Yazın

* İsim
* E-posta
* Mesaj

Gustology Nedir
Gustology Nedir Gusto, zevk alma, stil ve haz anlamına gelir. Gustology ise yüksek zevke fakat sınırlı vakte sahip okuyucusunu stil sahibi ürünler ve zevk veren adresler hakkında bilgilendirir.  
Yazarı Kimdir?
Banu Kitiş Dağıstan
Gusto video
Arşiv
Gustology