Güzel yaşama rehberi
Lifestyle > Sneaker'la şık olmak mümkün
Eğer rahat bir iş ortamında çalışmıyorsanız sneaker’larla birlikteliğiniz haftasonuyla sınırlı demektir. Şık giyinmeye alışmış kişiler için tarzlarının dışına çıkıp sneaker seçmek zor bir iş gibi görünebilir. Ancak sneaker’la da farklı ve şık olmak mümkün. Farklı diyorum, zira piyasadaki aynı marka ve modelleri giymeyi redderek çoğunluktan ayrılmak sizin elinizde. Paltonuzla, deri pantolonunuzla, saplı el çantanızla birlikte kullanabileceğiniz bu marka ve modellere bir göz atın. Via Spiga’nın Haisley modeli, multi colored sneaker’lar arasında en rahat kombin yapabileceklerinizden.


Loeffler Randall'ın Rio serisi de yine aynı vaadi veriyor:

 
Olivia Palermo'nun tercihi Etro snekaerlar biraz daha renkli. Deri tayt ve kürkle bile uyum sağlayacak kadar da trendy. Bu model Türkiye'de Vetrina mağazalarında da satılıyor. 


4 numaraya Tory Burch'ten klasik bir model yerleşiyor. Etekle de jeanle de siyah bir pantolonla da uyum sağlayacağı garanti. 


Son önerim ise Beymen'de gördüğüm Premiata'lar. Tam yaz renklerinde ve çok rahat gözüküyorlar.
 

Etiketler: Via Spiga,Via Spiga Haisley,Loeffler Randall,Premiata sneakers,Tory Burch sneakers,Etro sneakers,Olivia Palermo

Bir Yorum Yazın

* İsim
* E-posta
* Mesaj

Gustology Nedir
Gustology Nedir Gusto, zevk alma, stil ve haz anlamına gelir. Gustology ise yüksek zevke fakat sınırlı vakte sahip okuyucusunu stil sahibi ürünler ve zevk veren adresler hakkında bilgilendirir.  
Yazarı Kimdir?
Banu Kitiş Dağıstan
Gusto video
Arşiv
Gustology