Güzel yaşama rehberi
Seyahat > Öyle bir rahat koltuk ki...
18/10/2012

Çeşme sadece Alaçatı’dan ibaret değil elbet. Her ne kadar butik otellerin çoğu o bölgede toplanmış olsa da bir alternatifinizin de Marina’da olduğunu unutmayın. Çeşme Marina Konukevi’nin sadece tekne sahiplerine değil herkese açık olduğunu da.

Toplam 6 odası olan otelin bizce en kral odası cumbalı suit.

Bu da bir diğer açıdan odanın dıştan görünüşü;

Cumbalı suit iki katlı. Alt katta marinaya açılan balkonun önünde bir oturma alanı, üst katta da yatak odası.

Denizin kucağına yerleşmiş koltuğa bedeninizi ve ruhunuzu teslim etmek de en güzel kısmı. Bütün bir gün hiç kalkmadan geçirebileceğiniz kadar rahat bir köşe. Test edildi, zor vedalaşıldı!

12 ay boyunca açık olan otelde şansınıza hava iyiyse havuzda da vakit geçirebilirsiniz.

Odaların dekorasyonunda Provence stili hakim. Mobilyalarda tercihleri genelde Mudo’dan yana olmuş.  

Hazır sezon bitmiş, otelin yanındaki Port Balık gibi restoranlar tenhalaşmışken sakin bir haftasonu geçirmek için ideal bir tatil rotası. Manzara ve temiz hava en can alıcı noktası. Gerçekten denemeye değer.

Hem artık işletmesinde İzmir’lilerin çok iyi tanıdığı bir isim de var. Eskiden Derishow’a her gittiğimde kıyafetlerden çok kendisine hayran hayran baktığım Yeşim Mançe. Mançe’nin enerjisi ve zevkli dokunuşlarıyla burasının gerçek bir “ev” hissi vereceği garanti. 


Etiketler: Çeşme Marina Konukevi,Çeşme'de nerede kalınır?,Çeşme'nin en güzel otelleri Yeşim Mançe

Bir Yorum Yazın

* İsim
* E-posta
* Mesaj

Gustology Nedir
Gustology Nedir Gusto, zevk alma, stil ve haz anlamına gelir. Gustology ise yüksek zevke fakat sınırlı vakte sahip okuyucusunu stil sahibi ürünler ve zevk veren adresler hakkında bilgilendirir.  
Yazarı Kimdir?
Banu Kitiş Dağıstan
Gusto video
Arşiv
Gustology