Güzel yaşama rehberi
Seyahat > Cömert, tenha ve Padma
15/10/2012

Malumunuz Alaçatı’da her sokak otel kaynıyor. Haliyle seçim yaparken hâlâ en etkili metot arkadaş tavsiyesi. Ancak iletişimin gücünü keşfeden butik oteller de var. Bu sene Bebek gibi İstanbul’un müstesna semtlerindeki billboard’larda reklamı dönen Padma gibi.

Padma açıldığından günden beri ciddi PR ajanslarıyla çalışıyor, uzun vadede kendisine çok faydası dokunacak iletişim çalışmaları yapıyor.  

Alaçatı’nın taş dokusuna uygun olarak inşa edilen otel dekorasyonuyla da çıtayı yukarı çekiyor. İç mimarisi Çağlayan Tuğal imzalı oteldeki mobilyaların hepsi Dorya özel yapım.

İsminin anlamına gelince... Padma, Hintçe pembe nilüfer demekmiş. Otelin sahibi Nilüfer Günay aynı zamanda isim annesi de. Girişteki minik Taç Mahal süs havuzunun içinde aslına yakışır şekilde nilüferler yüzüyor.

İçerisinde 3’ü suit olmak üzere toplam 8 oda barındıran otelin King Suit’i kendi özel güneşlenme alanı ve jakuzisine sahip. Romantik bir haftasonu planı yapanlara duyurulur!

Giriş katındaki lobide kitaplık, televizyon odası ve bir iMac ilk göze çarpanlar.

Misafirlerine geniş bir CD arşivi de sunan Padma, iPOd’larından birini ödünç verecek kadar da iyi bir ev sahibi.

Her odada MP3 çalarınızı bağlayabileceğiniz Bose WAVE müzik sistemi olması hoş bir ayrıntı. Kahvaltıda organik olarak bahçelerinde yetişenleri ve yine kendi arılarından elde ettikleri balı ikram ediyorlar. Reyhan’dan chocolate chip cookie, cheese cake de bonusları.

Odalarda televizyon bulunmaması, Çeşme’yi hakkıyla keşfetmenize ortam hazırlıyor. 

www.padma.com.tr


Etiketler: Padma Hotel Alaçatı,Nilüfer Günay,Alaçatı'nın en güzel otelleri,Alaçatı'da nerede kalmalı?

Bir Yorum Yazın

* İsim
* E-posta
* Mesaj

Gustology Nedir
Gustology Nedir Gusto, zevk alma, stil ve haz anlamına gelir. Gustology ise yüksek zevke fakat sınırlı vakte sahip okuyucusunu stil sahibi ürünler ve zevk veren adresler hakkında bilgilendirir.  
Yazarı Kimdir?
Banu Kitiş Dağıstan
Gusto video
Arşiv
Gustology